marketking seo

Strategická marketingová agentúra MarketKing

Zaoberáme sa online marketingom a poskytujeme komplexné marketingové služby. Denne intenzívne pracujeme na tom, aby vás našli vaši potenciálni zákazníci. Pracujeme tom, aby váš web bol silný a efektívny predajný nástroj.

Našim klientom pripravujeme sofistikované SEO stratégie umožňujúce maximalizáciu výkonu online projektov a podnikania na internete. Náš SEO špecialista Michal Mesiarik sa venuje online marketingu, výskumu a príprave SEO stratégií už viac ako 15 rokov. Svoje skúsenosti teraz úspešne implementuje v marketingových stratégiách desiatok projektov a umožňuje im tak získať náskok pred konkurenciou.

Kvalitný obsah webu je dôležitý a správna stratégia je kľúčová. Nemusíte čakať mesiace, aby ste videli prvé výsledky. S nami uvidíte výsledky v priebehu niekoľkých týždňov. Pomôžeme vám zvýšiť organickú návštevnosť z vyhľadávačov. Začnime už dnes!

Optimalizáciu pre vyhľadávače vykonávame pre našich klientov so zameraním na ciele a výsledky, ale zároveň morálne a eticky. Pri našej práci využívame špičkové analytické a monitorovacie aplikácie. Výsledky našich služieb sú preukázateľné a prostredníctvom nášho CMS majú naši klienti online prehľad o všetkých dôležitých činnostiach, ktoré vykonávame.

Pripravíme pre vás marketingovú stratégiu, navrhneme nový web, zviditeľníme váš biznis – SEO optimalizácia vám zabezpečí popredné pozície vo výsledkoch vyhľadávania, podporíme váš predaj pomocou PPC reklamy Google Ads či Facebook Ads a postaráme sa o vašu Facebook Fanpage aj Instagram. Poďme spolu dosahovať reálne výsledky.